امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۷:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21115
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 115
ایرج ندیمی نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

ایرج ندیمی نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ویژگی‌های وزرای دولت یازدهم اظهار داشت: اعتدال، قانون‌مداری، کارآمدی، برنامه‌ریزی و تعامل با مجلس از جمله ویژگی‌هایی است که برای وزرای دولت یازدهم تعریف شده و چنانچه این ویژگی‌ها کاملًا تعقیب شود، طبیعتاً مجلس با این نوع ساختار کاملاً موافق خواهد بود.

وی با اشاره به انتظارات نمایندگان از دولت آینده افزود: با توجه به شرایط تحریم و وضعیت کنونی کشور، باید افرادی در کابینه قرار بگیرند که از نظر تجربه، هماهنگی، همسویی و روزآمدی بتوانند پاسخگوی نیازهای امروز کشور باشند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه افراد آکادمیک و غیر اجرایی پاسخگوی نیازهای کشور نخواهند بود،خاطرنشان کرد: در این راستا تنها کسانی می‌توانند پاسخگوی نیازهای کشور باشند که از سوابق علمی، اجرایی، کارآمدی، روزآمدی و قانونمندی برخوردار باشند.

ندیمی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر ادامه تکاملی دولت‌های قبل تصریح کرد: امروز نیازمند آن هستیم که طبق فرمایش ایشان با به ‌کارگیری افراد ولایتمدار و سخت‌کوش ادامه تکاملی دولت‌های قبل را در جهت رفع نیازهای امروز کشور داشته باشند تا حوزه‌های اقتصادی و مانند آن را تحت تأثیر قرار دهند.

نماینده لاهیجان با اشاره به گمانه‌زنی مجلس نسبت به کابینه آینده گفت: با توجه به بانک اطلاعات کارگروه تشکیلات رئیس جمهور منتخب که بنده از آن مطلع هستم، تأکید روی افرادی شده که مجموعاً افراد قابل اعتماد از نظر نظام اجرایی و وزارت هستند، بنابراین با توجه به برداشت‌ها و گمانه‌زنی‌ها و احتمال معرفی کابینه پرقدرت به مجلس احتمال موافقت‌ حداکثری با کابینه دولت کنونی وجود دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها