امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۰۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21116
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 109
محسن پرویز سخنگوی انجمن قلم ایران و معاون فرهنگی اسبق وزارت ارشاد در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ...

محسن پرویز سخنگوی انجمن قلم ایران و معاون فرهنگی اسبق وزارت ارشاد در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره روند بهبودی و گذران دوران نقاهت اظهار داشت: در منزل دوران نقاهت را سپری می‌کنم و شکر خدا بهتر هستم.

نایب‌رئیس و سخنگوی انجمن قلم ایران با بیان اینکه اکنون مشکل خاصی ندارم، ادامه داد: پس از ترخیص از بیمارستان یک بار به پزشک جراح مراجعه کردم و معاینات انجام شد و قرار بر استراحت تا دو هفته آینده را اعلام کردند.

وی در پاسخ به اینکه امروز در برنامه روز قلم و معرفی برگزیدگان جایزه قلم زرین حضور می‌یابید، ابراز داشت: دوستان اصرار فراوان داشتند اما گفتم باید ببینم شنبه چطور خواهم بود، ولی الان احساس می‌کنم آمادگی برای حضور در این برنامه را ندارم.

«محسن پرویز» سخنگوی انجمن قلم ایران و معاون فرهنگی اسبق وزارت ارشاد روز سه‌شنبه 28 خرداد در بیمارستان قلب تهران تحت عمل جراحی به دلیل گرفتگی رگ‌های قلب قرار گرفته بود. به گفته پزشکان انسداد 4 رگ پرویز را راهی بیمارستان کرد که بلافاصله با گرفتن رگ از دست و پا این انسداد برطرف شد و پرویز اکنون در منزل است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها