امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۵:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21121
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این بازیگر 61 ساله سینما پس از چند سال دوری از سینما، در قصه قسمت تازه این مجموعه فیلم به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این بازیگر 61 ساله سینما پس از چند سال دوری از سینما، در قصه قسمت تازه این مجموعه فیلم به مبارزه با کاراکتر مل گیبسن خواهد پرداخت.

قبل از این به صورت رسمی اعلام شد مل گیبسن در سومین قسمت «بی مصرف‌ها» در نقش کاراکتر منفی و خبیث قصه بازی خواهد کرد.

سیگال در یک مصاحبه تازه گفت تهیه کنندگان «بی مصرف‌ها 3» یک ماه قبل با وی تماس گرفتند و او را دعوت به بازی در آن کردند.

این بازیگر حضور در فیلم را مشروط به مطالعه فیلم‌نامه و نوع نقش خود در آن کرده بود. سیگال طی چند هفته قبل، مشغول مطالعه فیلم‌نامه فیلم بود.

به گفته سیگال :«وقتی فیلم‌نامه را خواندم و با نقشم در آن آشنا شدم، احساس کردم کار خوبی از آب در خواهد آمد و بد نیست در این فیلم بازی کنم.»

این بازیگر در رابطه با نقش خود و نوع کاراکتری که در «بی‌مصرف‌ها3» دارد صحبتی نکرده و کسی نمی‌داند او در قصه فیلم چه نوعی نقشی را بازی خواهد کرد.

استیون سیگال در حالی درباره حضورش در قسمت سوم این مجموعه فیلم حرف می‌زند که قبل از این گفته شده بازیگرانی مثل جکی‌چان، نیکلاس کیج و وزلی اسنایپز هم قرار است به جمع بازیگران آن بپیوندند.

ماه قبل اعلام شد میلاجوویچ هم یکی از نقش‌های اصلی «بی مصرف‌ها3» را بازی خواهد کرد. او اولین بازیگر زن مهم و درجه یکی است که به جمع بازیگران فیلم اضافه می‌شود.

سیلوستر استالونه، آرنولد شوارتزنگر ، جیسن استاتام و دولف لانگرن از دو قسمت قبلی فیلم، در قسمت سوم آن هم بازی و حضور دارند.

پاتریک هیوز «بی‌مصرف‌ها3» را بر اساس فیلم‌نامه‌ای از ریچارد ونک کارگردان خواهد کرد. کلید فیلم‌برداری فیلم در روزهای پایانی فصل تابستان امسال زده می‌شود.

اگر استیون سیگال در «بی مصرف‌ها 3» بازی کند، این اولین فیلم و نقش مهم سینمایی او از سال 2010 (و فیلم «ماچت») تا به حال خواهد بود.

«بی مصرف‌ها 3» برای نمایش عمومی در پانزدهم اگست سال 2014 آماده خواهد شد.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها