امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۹:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21122
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 83
به گزارش فارس به نقل از استیبلی‌تایمز، برخی ابزارهای موبایلی که برای گوشی‌های هوشمند تولید می‌شوند بسیار کاربردی هستند و کاربران هم علاقمندی زیادی به ...

به گزارش فارس به نقل از استیبلی‌تایمز، برخی ابزارهای موبایلی که برای گوشی‌های هوشمند تولید می‌شوند بسیار کاربردی هستند و کاربران هم علاقمندی زیادی به آن‌ها نشان می‌دهند. اما برخی دیگر از این ابزارها را می‌توان مناسب و معقول، متوسط، قابل خدمات‌دهی و بعضی دیگر را می‌توان بد دانست.

برخی از این ابزارهای بد به‌قدری غیرکاربردی هستند و نام آن‌ها شنیده نشده است که شما هرگز با آن‌ها برخورد نمی‌کنید. اما برخی دیگر از آن‌ها در خانواده ابزارهای معروف طبقه‌بندی می‌شوند و در عین حال می‌توان نام آن‌ها را در لیست بدترین ابزارهای موبایلی طبقه‌بندی کرد.

کارشناسان بر اساس یک بررسی جدید لیست بدترین ابزارهایی که شهرت زیادی هم دارند، منتشر کرد‌ه‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به ابزار شبکه اجتماعی فیس‌بوک، ابزار سایت مشهور WordPress و ... اشاره کرد.

- ابزار شبکه اجتماعی فیس‌بوک: این محصول بدترین ابزار مخصوص گوشی‌های هوشمند شناخته شده است و اگرچه از سال گذشته نسخه‌های مختلف آن برای آیفون، اندروید و ویندوز فون عرضه شده است، اما این محصول با فضای HTML5 سازگاری ندارد و کاربرانی که سراغ آن می‌روند را بسیار دچار مشکل می‌کند.

- ابزار سایت مشهور WordPress با نام What The Word: این ابزار در اصل یک بازی است که طی آن کاربران چهار تصویر مجزا و به ظاهر ناهمگون را مقابل خود می‌بینند و از کاربر درخواست می‌شود که کلمه مشترک مربوط به این چهار تصویر را حدس بزند. اما این بازی مشکلاتی را هم در پی دارد. نخست آنکه رابط تعریف شده برای بازی به درستی ساخته نشده است و در حالی که شما یک بخش پر از کلمات مختلف را برای کمک گرفتن در اختیار دارید، به شما امکان تایپ یک حرف برای جست‌وجوی آسان‌تر در کلمات داده نمی‌شود. همچنین، معمولا در بسیاری از مواقع این بازی پاسخ اشتباه را به کاربر نشان می‌دهد.
انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها