امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۸:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21128
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 104
به گزارش روابط عمومی انجمن موسیقی ایران،علی ترابی مدیرعامل انجمن موسیقی ایران در این باره گفت: فقدان اطلاعات کامل و درست از هنرمندان نواحی سراسر کشور ...

به گزارش روابط عمومی انجمن موسیقی ایران،علی ترابی مدیرعامل انجمن موسیقی ایران در این باره گفت: فقدان اطلاعات کامل و درست از هنرمندان نواحی سراسر کشور و پراکندگی این اطلاعات نزد پژوهشگران موسیقی – که عموما با زحمت شخصی و به شکل ناقص تهیه و جمع آوری شده است- انجمن موسیقی ایران را بر آن داشت تا با کمک گرفتن از شعب استانی خود در سراسر کشور ، نسبت‌به جمع آوری این اطلاعات اقدام نموده و حاصل نهایی را در قالب فهرستی کامل در اختیار همه پژوهشگران، دانشجویان موسیقی و دیگر علاقمندان این حوزه قرار دهد.

وی ادامه داد: نظارت تخصصی بر کلیه مراحل این فرایند بر عهده دکتر ساسان فاطمی ، موسیقی شناس برجسته کشور خواهد بود.

مدیرعامل انجمن موسیقی ایران در خصوص شیوه جمع آوری این اطلاعات افزود: فرم اطلاعاتی خاصی در این زمینه طراحی شده که در اختیار انجمن های موسیقی سراسر کشور قرار خواهد گرفت تا با کمک دست اندرکاران موسیقی هر منطقه تکمیل و پس از تایید در اختیار انجمن موسیقی ایران قرار گیرد.

ترابی در خاتمه خاطر نشان کرد: پس از پالایش نهایی که بر روی این اطلاعات صورت خواهد گرفت  نتیجه نهایی در قالب«بانک اطلاعات هنرمندان موسیقی نواحی ایران» در اختیار همگان قرار خواهد گرفت.
 
انتهای پیام / ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها