امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۷:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21133
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزای فارس به نقل از بسیج سازندگی غلامرضا تقی‌نتاج در حاشیه همایش دو روزه اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی، با قدردانی از ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزای فارس به نقل از بسیج سازندگی غلامرضا تقی‌نتاج در حاشیه همایش دو روزه اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی، با قدردانی از تلاش بسیج سازندگی در عرصه‌ اقتصاد مقاومتی افزود: رهایی جامعه از اقتصاد کاذب، حرکت در جهت اقتصاد مولد و تولید محصولاتی که نیازمندی جامعه را برطرف می‌کند، از اهداف اقتصاد مقاومتی است و تلاش‌های سازمان بسیج سازندگی در این زمینه منجر به خلق حماسه اقتصادی می‌شود.

وی افزود: طرح‌های اقتصادی که برای نخستین بار از سوی سازمان بسیج سازندگی به اجرا می‌رسد، یقینا برای پایداری ، تثبیت و تداوم، نیازمند رفتار هوشمندانه و تلاشی است که در اقدامات این سازمان به چشم می‌خورد.

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد گفت: هوشمندانه و عقلانی عمل کردن در طرح‌های بسیج سازندگی بسیار مهم است و نیازمند همکاری تمام دستگاه‌هایی است که در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و به ویژه در زمینه اعطای تسهیلات نقش دارند.

وی افزود: در عرصه اقتصادی هر ریال نقدینگی می‌تواند تا 10 برابر فعالیت اقتصادی ایجاد نماید و در حالی که بیش از 300 میلیارد تومان به طرح های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی در نخستین سال اجرای این طرح ها اختصاص یافته است، این اعتبار می تواند 1500 میلیارد تومان فعالیت اقتصادی برای کشور ایجاد کند.

نتاج در پایان ابراز امیدواری کرد که با تحقق اهداف طرح‌های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی شاهد رونق چشمگیری در عرصه اقتصادی کشور باشیم.

همایش اقتصاد مقاومتی سازمان بسیج سازندگی از یازدهم تیرماه به مدت 2 روز با حضور سردار خراسانی، رئیس سازمان بسیج سازندگی، مسئولان سازمان بسیج سازندگی استانها و شرکت نگار نصر در سالن رضویه سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها