امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۶:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21137
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از آنجا که تولید دو قسمت دوم و سوم«آواتار» تا سال 2017 طول می‌کشد، «نبرد فرشته» تا زودتر از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از آنجا که تولید دو قسمت دوم و سوم«آواتار» تا سال 2017 طول می‌کشد، «نبرد فرشته» تا زودتر از این سال وارد مرحله تولید نخواهد شد.

جیمز کامرون این روزها مشغول تهیه مقدمات تولید پی در پی دو قسمت تازه «آواتار»  است. هنوز معلوم نیست این فیلم‌ها چه زمانی جلوی دوربین می‌روند.

این در حالی است که تهیه‌کنندگان آن هنوز زمان اکران عمومی آنها در آمریکای شمالی را هم تعیین و اعلام نکرده‌اند و مشخص نیست آنها چه زمانی به نمایش عمومی در می‌آیند.

به نوشته سایت اینترنتی موویز، جیمز کامرون تا زمانی که تریلوژی «آواتار» خود را تکمیل نکند، به سراغ هیچ پروژه دیگری ( و از جمله «نبرد فرشته») نخواهد رفت.

او می‌گوید: «فکر نمی‌کنم کار بر روی «نبرد فرشته» تا زودتر از سال 2017 آغاز شود. این فیلم با بهره‌گیری از تکنولوژی و فن‌آوری نوین کامپیوتری ساخته خواهد شد و مکزیک یکی از لوکیشن‌های اصلی خواهد بود.»

اما این فیلم‌ساز به پرسش در رابطه با سه بعدی بودن این فیلم پاسخ نداد و معلوم نیست «نبرد فرشته» هم مثل «آواتار»ها به صورت سه بعدی ساخته خواهد شد یا خیر.

پرسشی که تحلیل‌گران سینمایی مطرح می‌کنند این است که آیا «آواتار» ها هم زمان با شروع فیلم‌برداری «نبرد فرشته» به روی پرده سینماها خواهند رفت یا خیر.

زویی سالدانا یکی از دو بازیگر اصلی قسمت اول «آواتار» ماه مه فاش کرد دو قسمت دوم و سوم این درام علمی تخیلی و زیست محیطی، به صورت هم زمان فیلم‌برداری خواهند شد تا در هزینه‌های تولید آن صرفه‌جویی شود. او گفت کلید فیلم‌برداری این فیلم‌ها در سال 2014 زده خواهد شد.

جیمز کامرون هم ماه سپتامبر در گفت‌وگویی اعلام کرد قصد دارد برای سال 2014 تمام توجه خود را به دو قسمت دوم و سوم «آواتار» معطوف کند.اما تهیه کنندگان فیلم در رابطه با زمان شروع فیلم برداری ان ها،هیچ صحبتی نکرده اند.

«نبرد فرشته» براساس یک قصه مصور معروف ژاپنی به همین نام ساخته خواهد شد. یوکیتو کیشیرو نویسنده این داستان است، ماجراهای آن در قرن بیست و ششم اتفاق می‌افتد و دنیا را پس از یک جنگ ویرانگر ( که باعث نابودی کره زمین شده) به نمایش می‌گذارد.
انتهای پیام/ ا
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها