امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۰:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21143
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 152
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شصت و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی فرانکفورت از 10 الی 14 اکتبر برابر با ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شصت و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی فرانکفورت از 10 الی 14 اکتبر برابر با 19 الی 23 مهر ماه در آلمان و شهر فرانکفورت با حضور نزدیک به 7 هزار ناشر از 100 کشور برگزار می‌شود.

نمایشگاه بین‌المللی فرانکفورت در 3 روز نخست ویژه بازدیدکنندگان تجاری (متخصصان صنعت چاپ و نشر) و 2 روز پایانی ویژه بازدیدکنندگان عام فعالیت می‌کند. در طول مدت برگزاری، نزدیک به 7 هزار ناشر از 100 کشور در این نمایشگاه شرکت می‌کنند و به دلیل میزان بالای تبادلات و معاملات (تجارت نشر) یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های کتاب است.

در این نمایشگاه قرار است شرح حال و زندگی‌نامه نویسندگان، مترجمان و تصویرگران شاخص و متعهد ایرانی با استفاده از تابلو به زبان انگلیسی به نمایش گذاشته شود.

البته در کنار این تابلوها قرار است چند نویسنده برجسته کشورمان نیز برای تبادل افکار و فراهم آوردن امکانات ترجمه و تالیف به همراه اکیپ اعزامی در این نمایشگاه حضور داشته باشند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها