امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۷:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21157
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 85
سعید صابونی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این سؤال که افزایش تسهیلات مسکن مهر البرز از 25 ...

سعید صابونی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این سؤال که افزایش تسهیلات مسکن مهر البرز از 25 میلیون به 30 میلیون تومان موجب شده که متقاضیان از آورده خود خودداری کنند، افزود:افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر از 25 میلیون به 30 میلیون تومان در جهت کمک به اقشار ضعیف و دهک‌ درآمدی پایین بوده است و حال باید پرسید که آیا این تصمیم اشتباه بوده است.

وی افزود: در استان البرز چون متراژها از 70 متر به 90 متر رسیده بود و به تبع آن آورده هم افزایش پیدا کرده با توجه به اینکه در بلندمدت به نفع متقاضی است و واحدی گیر او می‌آید که بزرگتر است به خاطر همین دیدیم مردم و دهک پایین جامعه و نفراتی که می‌خواهند مستقر شوند مشکل دارند آمدیم یک درخواستی از وزیر راه و شهرسازی برای افزایش سقف تسهیلات کردیم.

صابونی ادامه داد:وزیر راه و شهرسازی نیز این پیشنهاد را به هیأت دولت برد و در آنجا مصوب کرد که سقف تسهیلات مسکن مهر از 25میلیون به 30 میلیون تومان افزایش یابد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان البرز تاکید کرد: استان البرز جزو معدود استانهایی بود که وام مسکن مهر آن از 25 میلیون تومان به 30 میلیون تومان افزایش یافت.

وی ادامه داد: این افزایش تسهیلات در جهت حمایت از قشر آسیب‌پذیر جامعه بوده و به صراحت می‌گوییم که تصمیم خوب و به جایی بوده است و ما از آن دفاع می‌کنیم.

*افزایش سقف مسکن مهر متقاضیان را از تکمیل آورده منصرف می کند

صابونی در پاسخ به این سؤال که آیا این موضوع باعث نشده که متقاضیان از تکمیل آورده خود خودداری کنند، گفت: وقتی متقاضی می‌بیند وام مسکن مهر 30 میلیون تومان شده است دیگر لزومی برای تکمیل آورده نمی‌بیند اما ایکاش تصویب آن در هیأت دولت با سرعت بیشتری صورت می‌گرفت.

به گفته وی،در حال حاضر این وام در حال پرداخت است و واقعا تصمیم به جا و خوبی بود.

مدیر کل راه و شهرسازی استان البرز خاطر نشان کرد:نزدیک به 15 هزار واحد مسکونی در البرز آماده افتتاح است و تعداد کمی از آنها نیز در دولت یازدهم افتتاح می‌شود.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها