امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۵:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2118
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۱
تعداد بازدید: 301
به گزارش فارس به نقل از سی نت، Raja Koduri از طراحان انواع تراشه در شرکت اپل بوده که تا همین اواخر به عنوان مدیر طراحی گرافیکی در شرکت اپل مشغول به ...

به گزارش فارس به نقل از سی نت، Raja Koduri از طراحان انواع تراشه در شرکت اپل بوده که تا همین اواخر به عنوان مدیر طراحی گرافیکی در شرکت اپل مشغول به کار بوده است. وی تا چهار سال قبل در شرکت AMD کار می کرد و حال مجددا به محل کار قبلی خود بازمی گردد.

وی در شرکت ای ام دی نیز فعالیت سابق خود را در زمینه طراحی تراشه های گرافیکی پی خواهد گرفت و البته هنوز عنوان شغلی دقیق وی اعلام نشده است. قرار است حضور رسمی وی در این شرکت از هفته آینده آغاز شود.

کارشناسان معتقدند ای ام دی با استخدام نیروهای خبره در حوزه طراحی تراشه قصد دارد بر رقیب قدیمی خود اینتل غلبه کند. در همین راستا این شرکت در آگوست گذشته جیم کلر را به عنوان معاون اول و مدیر واحد طراحی ریزپردازنده های خود به خدمت گرفت.

Raja Koduri در زمان حضور خود در اپل تحولات زیادی در این شرکت ایجاد کرد و از جمله اتکای این شرکت به اینتل برای تامین تراشه هایش را از بین برد و به طور تخصصی به طراحی تراشه به منظور استفاده در گوشی ها و تبلت های این شرکت پرداخت.
انتهای پیام/م
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها