امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۷:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21194
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 135
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این مراسم که با حضور هنرمندان موسیقی کشورمان برگزار می‌شود، احسان صبوحی آهنگساز ، مانی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این مراسم که با حضور هنرمندان موسیقی کشورمان برگزار می‌شود، احسان صبوحی آهنگساز ، مانی جعفرزاده به عنوان کارشناس مجری و سروش ریاضی در مقام ناشر اثر به سخنرانی درخصوص این مجموعه موسیقی می‌پردازند.

در این برنامه همچنین هوشیار خیام ،نوازنده پیانو که در آلبوم «آثار پیانویی» قطعات ساخته شده احسان صبوحی را در کنار یوسوکوا اوکسانا و اندره بندرنکو نواخته، به اجرای قطعاتی از این اثر می‌پردازد.

آلبوم آثار پیانویی احسان صبوحی ، مجموعه ای از کمپوزیسیون‌های وی در شاخه موسیقی کلاسیک معاصر است که می توان آنها را در گونه های اکسپریمنتال ، موسیقی چشم و تنال آزاد دسته بندی کرد.

فرم ابداعی آهنگساز در موسیقی هایکو استفاده از عناصر بصری و گرافیک نتاسیون و نیز گسترش سلول های هارمونیک از جمله خصوصیات این آلبوم است.

آلبوم «آثار پیانویی» هفته گذشته در شب موسیقی مینی مال فرانسه نیز توسط نیکلاس هورواث نوازنده برجسته پیانو در کنار آثار بزرگان موسیقی معاصر اجرا شد.

انتهای پیام/ ا
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها