امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21205
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 115
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، جبهه نجات اسلامی الجزایر دیروز جمعه اقدام ارتش مصر در برکناری محمد مرسی را کودتا  دانست و آن را به شدت محکوم ...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، جبهه نجات اسلامی الجزایر دیروز جمعه اقدام ارتش مصر در برکناری محمد مرسی را کودتا  دانست و آن را به شدت محکوم کرد.

جبهه نجات اسلامی الجزایر در بیانیه‌ای که دیروز جمعه در دوحه صادر شد و شیخ عباس مدنی رئیس این جبهه و علی بن حاج معاون وی آن را امضا کردند اعلام کرد: ما کودتا علیه دولت منتخب مردم مصر را به شدت محکوم می‌کنیم و آن را مصادره اراده و اختیار مردمی می‌دانیم.

در این بیانیه آمده است: رفتار توهین آمیز و نامناسب دستگاه امنیتی مصر با محمد مرسی و دیگر شخصیت‌های سیاسی این کشور نیز محکوم می‌شود.

جبهه نجات اسلامی الجزایر افزود: ما جامعه بین‌المللی را مسئول زنده به گور کردن تجربه دموکراسی در مصر و به بن بست رسیدن راه‌های مسالمت آمیز وقوع تغییر و تحولات در کشورها از جمله الجزایر می‌دانیم.

در این بیانیه از گروه‌های و نیروهای مختلف مصری خواسته شده است با پذیرش مسئولیت اختلافات تنگ نظرانه حزبی را برای نجات کشورشان و آینده مردمان آن کنار گذارند.

جبهه نجات اسلامی الجزایر تاکید کرد: گفت‌وگوی جدی سیاسی که به تحقق وفاق ملی منجر شود بهترین و کم هزینه ترین راه برای پایان دادن به بحران سیاسی مصر است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها