امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۲:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21212
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 105
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، «محمد سلطان» رئیس سازمان اورژانس اعلام کرد که در نتیجه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، «محمد سلطان» رئیس سازمان اورژانس اعلام کرد که در نتیجه درگیری‌ها در چند استان مصر، 14 نفر کشته و 850 نفر نیز زخمی شدند.

وی اظهار داشت که در استان قاهره 7 نفر کشته شدند که سه نفر از آنها در میدان التحریر و 4 نفر در منطقه گارد ریاست جمهوری بودند و تعداد زخمی‌ها در قاهره نیز به 345 نفر رسید که از میان آنها 222 نفر در میدان التحریر و 82 نفر نیز در محیط اطراف گارد ریاست جمهوری، 27 نفر در مقابل مسجد رابعه العدویه و 14 نفر نیز در مقابل ماسبیرو زخمی شدند.

در استان الجیزه در منطقه کرداسه 15 نفر زخمی و یک نفر کشته شدند و در میدان النهضه و مقابل دانشگاه قاهره 99 نفر زخمی شدند.

همچنین در درگیری‌هایی که در میدان سیدی جابر و میدان القائد ابراهیم رخ داد، 190 نفر زخمی شدند اما مورد فوتی گزارش نشد.

در دو استان قنا و الغربیه نیز هر کدام یک نفر و در استان الدقهلیه نیز دو نفر زخمی شدند.

در سوئز تعداد زخمی‌ها به 72 نفر رسید، در البحیره 15 نفر، شمال سینا 22 نفر زخمی و 4 کشته، در اسماعیلیه 11 زخمی و یک کشته، دمیاط 50 زخمی، سوهاج 10 زخمی، الاقصر یک زخمی و اسیوط نیز 16 زخمی و یک نفر کشته شدند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار