امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 20
۰۰:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21215
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سوریه، تروریست‌های مسلح با مسدود کردن راههای ارتباطی شهر حلب واقع در شمال سوریه در ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سوریه، تروریست‌های مسلح با مسدود کردن راههای ارتباطی شهر حلب واقع در شمال سوریه در تلاش برای جلوگیری از انتقال انواع کالاها به این شهر و در نتیجه اعمال فشار اقتصادی بر اهالی آن هستند تا به این ترتیب آنان را به دلیل حمایت از ارتش سوریه، مجازات کنند.

در همین ارتباط، تروریست های مسلح راه اصلی حلب به دمشق را مسدود کرده تا امکان انتقال کالا به این شهر سلب شود و به همین دلیل، کمبود انواع کالاها در بازار موجب شده است قیمت آن به میزان قابل توجهی افزایش یابد تا جایی که قیمت برخی کالاها تا پنج برابر افزایش داشته است.

اکنون قیمت یک لیتر بنزین به 500 لیره رسیده و افزایش قیمت انواع سوخت موجب کاهش رفت و آمد خودروها و نقل وانتقال کالا به حلب شده است.

اعدام تاجران در حلب

این در حالی است که تروریست ها از تاجران خواسته اند دست از کار کشیده و با حامیان نظام درحلب داد و ستد نداشته باشند و در همین راستا 15 تن از تاجران و فروشندگان را به اتهام سرپیچی از دستورات آنان، اعدام کردند.

در این میان حمله خمپاره ای تروریست ها به محله های مختلف حلب از جمله «الشیخ طه»،«الأشرفیة»، «السریان»، «الزهراء» و«السلیمانیة» موجب شده است رفت و آمد در این شهر کاسته شود.

با وجود این، محله های مذبور امن بوده و هیچ گروه مسلح و تروریستی در آن مستقر نشده است.

انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها