امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2122
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۱
تعداد بازدید: 186
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از اهواز، مهدی غضنفری امروز در جلسه شورای اداری شهرستان اهواز که در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از اهواز، مهدی غضنفری امروز در جلسه شورای اداری شهرستان اهواز که در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان تشکیل شد اظهار کرد: دو کارگروه معدن و کشاورزی در استانداری خوزستان تشکیل شد و مصوبات زیادی برای پیشبرد خوزستان در مسیر توسعه تدوین و تصویب شد.

وی خاطر نشان کرد: در این دو کارگروه بیش از یک‌هزار میلیارد تومان اعتبار و تسهیلات برای خوزستان تصویب شده است و قرار است در اسرع وقت در این باره اقدام شود.

غضنفری با اشاره به استعدادهای بالقوه خوزستان در این زمینه ادامه داد: متوجه شده‌ایم که اگر تنها 670 میلیارد تومان در استان خوزستان سرمایه‌گذاری کنیم می‌توانیم سالانه بیش از 1.7 میلیارد دلار برگشت سرمایه داشته باشیم و این خود فرصت طلایی برای خوزستان به شمار می‌آید.

وی اضافه کرد: در استان خوزستان حتی در ماسه‌های دریای نیز فلزات قیمتی پیدا می‌شود و در تلاش هستیم در این باره از بخش خصوصی استفاده کنیم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه رئیس جمهور از برنامه‌های موجود در بخش کشاورزی خوزستان استقبال کرده است، تصریح کرد: رئیس جمهور ‌پاداشی به عنوان تسهیلات کم‌سود 7 و 13 درصد برای کشاورزان خوزستان در نظر گرفته که در اسرع وقت برای پرداخت آن اقدام می‌شود.

وی افزود: حق خوزستان نیست که در بیکاری رتبه‌دار کشوری باشد و به این دلیل از صبح امروز برای رفع مشکلات مراکز و واحدهای صنعتی در استان برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

غضنفری با اشاره به تلاش‌های انجام شده برای تدوین مشکلات در استان گفت: احتمال اخذ مصوبه جدید نزدیک به صفر است ولی هرچه طرح نیمه‌کاره وجود دارد مطرح کنید تا در هیئت دولت برای آنها تصمیماتی اتخاذ شود.
انتهای پیام/72006/ش30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها