امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 21
۰۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21222
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 52
به گزارش فارس به نقل از روزنامه آمریکایی «نیویورک‌تایمز»، اعتصاب کارکنان راه‌آهن و مقامات سازمان حمل و نقل منطقه خلیج «سانفرانسیسکو» که روز پنجشنبه ...

به گزارش فارس به نقل از روزنامه آمریکایی «نیویورک‌تایمز»، اعتصاب کارکنان راه‌آهن و مقامات سازمان حمل و نقل منطقه خلیج «سانفرانسیسکو» که روز پنجشنبه هفته گذشته به میز چانه‌زنی کشیده شد که یکی از رهبران اتحادیه حمل و نقل سانفرانسیسکو در کالیفرنیا این گفت‌وگوها را ناامیدکننده خواند.

«جو بامبرگر» از اتحادیه بین‌المللی کارکنان بخش خدمات به خبرنگاران اعلام کرد که کارکنان حمل و نقل سریع منطقه خلیج سانفرانسیسکو به طرز چشمگیری درباره نگرانی‌های مرتبط با امنیت اتحادیه‌ها صحبت نکردند.

اعتصاب کارکنان شرکت خدمات حمل و نقل «بارت»، (حمل و نقل سریع خلیج سانفرانسیسکو)، دومین شرکت بزرگ کارکنان راه آهن در آمریکا، که بیش از 400 هزار نفر در آن مشغول به کار هستند، اوایل روز دوشنبه هفته گذشته بعد از آن آغاز شد که گفت‌وگوها درباره احیای حقوق آنها با شکست مواجه شد.

شرکت بارت از مقامات دولتی سانفرانسیسکو خواستار تعیین میانگین دستمزد سالانه 71 هزار دلاری و دستمزد سالانه 11 هزار دلاری برای اضافه کار کارکنانش شده است.

مذاکرات بین مقامات شرکت حمل و نقل بارت با مقامات شهر سانفرانسیسکو در خصوص تمدید مدت زمان قرارداد کارکنان این شرکت بوده که تاکنون ناموفق بوده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها