امروز : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 28
۰۷:۲۶
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21241
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۴
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، نماینده روابط اقتصادی سرمایه‌گذاری و تجارت وزارت خارجه ازبکستان اعلام کرد که این موافقت‌نامه‌ها در ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، نماینده روابط اقتصادی سرمایه‌گذاری و تجارت وزارت خارجه ازبکستان اعلام کرد که این موافقت‌نامه‌ها در چارچوب انجمن سرمایه‌گذاری ازبک- چین در تاشکند که در تاریخ 3-4 ماه ژولای برگزار شد، به امضا رسید.

وی گفت: آنها به طور خاص، امضای یک توافق‌نامه برای ایجاد سرمایه‌گذاری مشترک در مورد تولید انرژی خورشیدی، گرمایش آب، لامپ‌های روشنایی، ویدئو و تلفن‌های IP، تجهیزات مخابراتی، محصولات نساجی را مورد بررسی قرار دادند

این مقام ازبک افزود: این طرح باید در نیمه اول سال 2014 اجرایی شود.

این مسئله در حالی است که در ماه مارس سال جاری «اسلام کریم‌اف» رئیس جمهور ازبکستان سندی را در مورد تأسیس منطقه ویژه صنعتی «جزخ» واقع در منطقه «جزخ» که در بخش مرکزی این کشور قرار دارد، به امضا رساند.

با این حال، برنامه برای این منطقه جدید صنعتی برای مدت 30 سال طرح‌ریزی خواهد شد.

در ازبکستان تاکنون به جز منطقه ویژه صنعتی «جزخ»، 2 منطقه صنعتی دیگر، یکی منطقه آزاد اقتصادی صنعتی «نوایی» در دسامبر سال 2008 و دیگری منطقه ویژه صنعتی «آنگرین» در منطقه تاشکند در ماه آوریل 2012 ایجاد شده است.
انتهای پیام/خ
 
برچسب ها:
آخرین اخبار