امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۹:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21261
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۴
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، وزارت ورزش و جوانان به منظور ساماندهی مراکز مشاوره و جلوگیری از ادامه فعالیت مراکز مشاوره بدون مجوز و متخلف سامانه صدور ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، وزارت ورزش و جوانان به منظور ساماندهی مراکز مشاوره و جلوگیری از ادامه فعالیت مراکز مشاوره بدون مجوز و متخلف سامانه صدور مجوز مراکز مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده را راه‌اندازی کرد.

تا این لحظه 251 هزار و 644 نفر از این سامانه بازدید کرده‌اند که به گفته سید باقر پیشنمازی معاون امور فرهنگی و تربیتی وزارت ورزش و جوانان تنها بیش از 260 نفر در سامانه ثبت نام کرده‌اند.

مسعود امینی مدیرکل دفتر تعالی و تحکیم خانواده وزارت ورزش و جوانان به خبرنگار جامعه فارس گفت: استان تهران بیشترین آمار ثبت نام‌ها و استان هرمزگان کمترین تقاضا برای دریافت مجوز مراکز مشاوره ازدواج را داشته‌اند و سیستان و بلوچستان نیز تا کنون ثبت نامی را انجام نداده است.

امینی ادامه داد: مراکز مشاوره ازدواج به صورت دوره‌ای مورد ارزیابی و نظارت قرار می‌گیرند و در صورت عدم رعایت حقوق مراجعان و یا تخلف از آیین نامه با آنان برخورد می‌شود که این اخطارها شامل اخطار کتبی با درج در پرونده مرکز، تعلیق فعالیت برای 3سال و لغو دائم مجوز است.

مراحل درخواست و صدور مجوز مراکز مشاوره ازدواج

علاقمندان و افرادیکه مراکز مشاوره ازدواج بدون مجوز داشتند می‌توانند با مراجعه به سایت وزارت ورزش و جوانان درخواست خود را برای دریافت مجوز ثبت کنند.

1- مطالعه دقیق آیین نامه‌ها، شرایط و ضوابط دریافت مجوز مراکز مشاوره

2- گرفتن تأییدهای لازم منطبق با نوع مجوز درخواستی

3- ثبت نام اولیه و تکمیل فرم‌ها و پیوست کلیه مدارک مورد نیاز

4- مشاهده اطلاعات ثبت شده و اطمینان از صحت آنها و ثبت نهایی
5- دریافت کد رهگیری و ذخیره آن

6- بررسی شرایط و مدارک ارسالی اعلام نتیجه جهت ادامه روال صدور مجوز

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها