امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۴:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21265
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۴
تعداد بازدید: 174
به گزارش فارس به نقل از آرنت، بررسی‌های یک موسسه امنیتی محلی نشان می‌دهد میزان این حملات از سال 2012 به این سو  علیه چین افزایش چشمگیری یافته ...

به گزارش فارس به نقل از آرنت، بررسی‌های یک موسسه امنیتی محلی نشان می‌دهد میزان این حملات از سال 2012 به این سو  علیه چین افزایش چشمگیری یافته است.

بر اساس گزارش این موسسه در سال 2012 میزان بدافزارهای همراه در این کشور هم رشد قابل توجهی داشته است. در این سال تعداد کل تروجان‌ها و سرورهای بوت نت شناسایی شده که علیه چین فعال بوده‌اند توانسته‌اند 14.2 میلیون سیستم الکترونیک را در کل این کشور آلوده کنند.

تعداد تروجان‌ها و سرورهای بوت نت در چین در سال 2012 نسبت به سال 2011 حدود 60 درصد افزایش نشان می‌دهد. از مجموع سرورهایی که برای حمله به چین به کار گرفته شده اند 13 هزار سرور در آمریکا قرار داشته‌اند. بیشترین تعداد تروجان‌ها و حملات بوت‌نت هم از سوی آمریکا به عمل آمده و کره جنوبی و آلمان در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

چین و آمریکا هر دو، یکدیگر را به اجرای حملات سایبری  علیه همدیگر متهم کرده و مدعی هستند طرف مقابل با نفوذ به رایانه‌های دولتی و خصوصی درصدد سرقت اطلاعات است. در ابتدای سال 2013 مقامات آمریکایی به چین اخطار کردند که هر چه سریع تر حمایت خود از حملات سایبری را متوقف کند، اما چینی‌ها هرگونه دخالت خود در این حملات را با قاطعیت رد کردند.
انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها