امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۳:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21273
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۴
تعداد بازدید: 267
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پیشاور، وقوع یک انفجار انتحاری در مرز افغانستان و پاکستان باعث مرگ دست‌کم 11 تن و ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پیشاور، وقوع یک انفجار انتحاری در مرز افغانستان و پاکستان باعث مرگ دست‌کم 11 تن و زخمی شدن 16 نفر دیگر شد.

در این حمله که در نزدیکی مرز «چمن» رخ داد یک فرمانده پلیس افغان و شش نفر از نیروهای تحت امر وی کشته شدند.

این انفجار در نزدیکی «دروازه دوستی» در مرز افغانستان و پاکستان به وقوع پیوست و در این حادثه 3 شهروند پاکستانی نیز زخمی شدند.

گفته می‌شود نیروهای امنیتی افغان در حال انجام عملیات بازرسی روزانه خود بودند که یک عامل انتحاری سوار بر دوچرخه خود را در میان آنان منفجر کرد و باعث کشته شدن 11 تن از جمله «اختر محمد» از فرماندهان پلیس افغانستان شد.

به گفته منابع آگاه، این حمله در خاک افغانستان رخ داده است و هیچ یک از نیروهای امنیتی پاکستان در آن آسیب ندیده‌اند.

گفته می‌شود که اختر محمد هدف اصلی مهاجمان در این حمله بوده است.

خبر دیگری از پاکستان حاکی است صبح امروز 60 موشک از افغانستان به پاکستان شلیک شد که بیشتر این موشک‌ها به منطقه «انگور‌اده» و بازار آن اصابت کرده است.

گزارش‌ها نشان می‌دهد بر اثر اصابت موشک‌ها، به بیش از 10 مغازه آسیب جدی وارد شده این در حالی است که پنج نفر نیز به شدت زخمی شدند.

اطراف بازار انگوراده غیر مسکونی است به همین علت انفجار موشک‌ها تلفات جانی به دنبال نداشت مغازه‌های بازار انگوراده در واقع به عنوان انبار استفاده می‌شود و رفت و آمد مردم در این منطقه بسیار کم است. 
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار