امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21274
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۴
تعداد بازدید: 264
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست‌جمهوری، طاهره پورشمسیان اظهار داشت: 24 تیرماه سال جاری، آخرین ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست‌جمهوری، طاهره پورشمسیان اظهار داشت: 24 تیرماه سال جاری، آخرین مهلت تکمیل درخواست شناسه نیروهای قراردادی قدیمی و نیروهای شرکتی تبدیل وضعیت شده به قراردادی و کارگری موضوع بند الف و ب مصوبه مورخ 1/11/1390 هیأت وزیران در سامانه کارمند ایران توسط تمامی وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی است.

وی گفت: تا پایان مهلت قانونی اعلام شده باید آخرین اطلاعات کارمندان در این سامانه تکمیل تا تأیید نهایی و صدور شناسه آن توسط معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور صورت پذیرد.

معاون هماهنگی اجرای مقررات اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور  افزود: یقیناً در صورت پایان مهلت قانونی، دسترسی دستگاه‌ها به این بخش از سامانه بسته خواهد شد و هرگونه مشکلات ناشی از تأخیر در خصوص این مهم متوجه دستگاه ذیربط خواهد بود.

وی در ادامه ضمن تقدیر از فعالیت‌ها و زحمات ارزشمند مدیران و کارشناسان امر در خصوص رفع مشکلات سامانه کارمند ایران اظهار داشت: سامانه کارمند ایران یک پدیده بزرگ در نظام اداری کشور است و برکات و نتایج آن در آینده بسیار نزدیک مشاهده خواهد شد.

پورشمسیان شکل گیری سامانه کارمند ایران را یک ضرورت اداری دانست و افزود: به حول و قوه الهی و تلاش همه جانبه مدیران و کارشناسان نظام اداری کشور این امر مهم در سال جاری به نتیجه نهایی خواهد رسید.

وی خبر از ارتقای پهنای باند این سامانه از 150 مگابایت به 300 مگابایت با دستور و پیگیری ویژه معاون رئیس جمهور داد و افزود: با این حرکت ارزشمند انشاا... بار ترافیکی و برخی مشکلات ناشی از آن در این بخش به صورت کامل برطرف خواهد شد.

معاون هماهنگی اجرای مقررات اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ضمن ابراز رضایت در خصوص توسعه سامانه کارمند ایران در سراسر کشور گفت: همکاران ما در این بخش همواره آماده اند تا با همفکری و همکاری بیشتر با مدیران و کارشناسان ذیربط در مجموعه دستگاههای اجرایی کشور نسبت به ارتقاء و کارآمدی سامانه اقدام کنند.

وی از حذف کامل روش‌‌های دستی در بخش‌های مرتبط در نظام اداری کشور خبر داد و اذعان داشت: با تکمیل نهایی سامانه کارمند ایران هرگونه نیاز به انجام امور به روش دستی و سنتی حذف و تمامی مراحل به صورت کامل از طریق سامانه اجرایی خواهد شد.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها