امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21286
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، مراسم نهمین دوره انتخاب کتاب سال سپاه و پاسداران اهل قلم با حضور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، مراسم نهمین دوره انتخاب کتاب سال سپاه و پاسداران اهل قلم با حضور حجت الاسلام و المسملین علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ضرغامی رئیس سازمان صداوسیما، سردار آسودی معاون فرهنگی و تبلیغات سپاه، سردار شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه، جمعی از فرماندهان و پاسداران اهل قلم در سالن همایش های ولایت ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد.

سردار آسودی دبیر برگزاری نهمین دوره انتخاب کتاب سال سپاه در این مراسم ضمن تشریح مراحل مختلف انتخاب کتاب سال سپاه، گفت: فراخوان نهمین دوره انتخاب کتاب سال سپاه در تیرماه سال 91 منتشر شد که مهلت اولیه آن تا پایان سال اعلام شد، پس از استقبال گسترده نویسندگان این مهلت تا پایان اردیبهشت ماه 92 تمدید شد.

وی افزود: بررسی و تقسیم آثار در گروههای مربوطه از ابتدای خرداد ماه آغاز و 595 اثر ارائه شده به دبیرخانه جشنواره در 8 گروه تقسیم و توسط داوران خبره مورد ارزیابی دقیق قرار گرفت.

آسودی در ادامه اظهار داشت: آثار ارائه شده در گروههای «ادبیات و دفاع مقدس» با 98 اثر، «اقتصادی و اجتماعی» با 25 اثر، «پزشکی» با 48 اثر، «سیاسی و حقوقی» با 31 اثر، «فرهنگی و اعتقادی» با 98 اثر، «فنی و مهندسی» با 57 اثر، «نظامی و امنیتی» با 30 اثر، «بیداری اسلامی» با 33 اثر تقسیم بندی و پس از ارزیابی کارشناسی در حوزه های مرتبط 30 عنوان برگزیده انتخاب شد که در این مراسم نویسندگان این آثار با حضور ضرغامی ریاست سازمان صداوسیما و حجت الاسلام و المسملین علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه مورد تقدیر قرار گرفتند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها