امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21307
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 196
به گزارش خبرنگار حوادث خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در 28 مرداد سال 90 مادر و دختری با مراجعه به کلانتری 138 جنت آباد به مأموران ...

به گزارش خبرنگار حوادث خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در 28 مرداد سال 90 مادر و دختری با مراجعه به کلانتری 138 جنت آباد به مأموران اعلام کردند که یکی از اعضای خانواده شان به نام لیلا 25 ساله زمانی‌که آنها در خانه حضور نداشتند، از خانه خارج و دیگر به خانه باز نگشته است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فقدانی و به دستور دادیار شعبه پنجم دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار تیم فقدانی اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی در تحقیقات خود از اعضای خانواده، دوستان و افراد مرتبط با فقدانی اطلاع پیدا کردند که لیلا به ملاقات هیچکدام از آنها نرفته و در آن روز نیز قرار نبوده تا از منزل خارج شود.

در ادامه، کاراگاهان به بررسی مشخصات اجساد و افراد ناشناس و مجهول الهویه در پزشکی قانونی و بیمارستان‌ها پرداخته اما به هیچگونه اطلاعاتی که بتواند در مشخص کردن سرنوشت دختر جوان به آن‌ها کمک کند، دست پیدا نکردند.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با انتشار این خبر اعلام کرد: با توجه به رسیدگی پرونده فقدانی در اداره یازدهم پلیس آگاهی و به منظور مشخص شدن سرنوشت دختر جوان، دستور انتشار تصویر فقدانی از سوی دادیار پرونده صادر شده است؛ لذا از تمامی افرادی که اطلاعاتی در خصوص فقدانی و سرنوشت احتمالی وی دارند درخواست می‌شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس 51055611 در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها