امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21308
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 110
عباس کاظم‌پور مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: متاسفانه برخی افراد از کارتهای سوخت که توسط شرکت ملی پخش از ...

عباس کاظم‌پور مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: متاسفانه برخی افراد از کارتهای سوخت که توسط شرکت ملی پخش از جریان سوختگیری خارج شده است سوءاستفاده می کنند.

وی ادامه داد: برخی  افراد مانند مالکان تاکسی کارتهای سوخت خود را به دیگران می فروشند و از این کارتها سوخت استفاده های سوء می کنند.

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی استان تهران خاطرنشان کرد: بازیابی از کارتها سوخته یک بحث فنی است و از عهده همه خارج است و متاسفانه باید گفت اسباب تقلب و تخلف در هر شرایطی وجود دارد.

کاظم‌پور در پاسخ به سوال فارس که پرسید اگر شما کارتهای سوخت را باطل کنید و عده ای این کارتهای سوخته شده را بازیابی کنند در عمل هیچ مبارزه‌ای با قاچاق سوخت صورت نگرفته است،تصریح کرد: همانطور که گفته شد کار بازیابی کارتهای باطل شده از عهده همه خارج است و تنها عده ای معدود توان این کار را دارند.

وی ادامه داد: تمام تراکنش‌ها از همه کارتهای صادر شده در شبکه سراسری ثبت می شود و کارتهای سوخته شده نیز مشخص است،بنابراین اگر از یک کارت باطل شده دوباره استفاده شود در شبکه سراسری ما دیده می شود و این کار قابل رد یابی است و از این طریق می توانیم با افراد متخلف برخورد کنیم.
انتهای پیام/م
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها