امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21314
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 112
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الحیات، نظامیان رژیم صهیونیستی صبح امروز به چند شهر کرانه باختری از جمله الخلیل، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الحیات، نظامیان رژیم صهیونیستی صبح امروز به چند شهر کرانه باختری از جمله الخلیل، نابلس و جنین یورش برده و یک فلسطینی را در جنین بازداشت کردند.

یک منبع امنیتی فلسطین در این باره گفت که نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی به شهرک نوبا در الخلیل یورش برده و به گشت‌زنی در خیابان‌ها و تفتیش منازل پرداخته و یک ایست بازرسی در ورودی شهر الفوار کار گذاشتند.

در شهر نابلس نیز نظامیان ارتش رژیم صهیوینستی به اردوگاه بلاطه و منطقه خیابان القدس واقع در محله‌های جنوبی این شهر یورش برده و اقدام به بازرسی و تحقیق میدانی با تعدادی از فلسطینیان کرده و سپس از آنجا عقب‌نشینی کردند.

صهیونیست‌ها همچنین به شهر جنین یورش بردند و یک ایست بازرسی نظامی در چهار راه المنصوره واقع در نزدیکی شهرک عرابه بین خیابان جنین و نابلس کار گذاشتند و یک جوان به نام «نادی سعد شلبک»(20 ساله) را پس از متوقف کردن خودروی وی، بازداشت کردند.

نظامیان صهیونیست تقریبا هر روز به شهرهای کرانه باختری یورش برده و تعدادی از فلسطینیان را بازداشت می‌کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار