امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۲:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21316
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی استان گلستان اعلام کرد: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی استان گلستان اعلام کرد: ساعت 12:30 روز دوشنبه 27 خرداد، پسر بچه 12 ساله‌ای در یکی از خیابان‌های ‌گنبدکاووس توسط سرنشین یک‌دستگاه سواری پژو ربوده شد.

وی گفت: پس از اعلام این موضوع از طریق تماس‌های تلفنی به مرکز فوریت های پلیس 110 و هماهنگی با خانواده فرد ربوده شده تحقیقات در خصوص شناسایی و دستگیری آدم رباها به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی و پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در این مدت متهمان پس از تماس با منزل نوجوان ربوده شده خواستار مبلغ 5 میلیارد تومان از پدر وی شدند و با تهدید وی به خروج از مرز خواستار عملی شدن نقشه خود بودند.

رئیس پلیس گلستان تصریح کرد: پس از 20 روز کار اطلاعاتی و پلیسی و کشف سرنخ‌های لازم در نخستین ساعات صبح روز گذشته 8 نفر از اعضاء باند بزرگ آدم ربایی طی 4 عملیات در استان‌های سیستان بلوچستان و گلستان شناسایی و دستگیر شدند.

سردار میرفیضی در ادامه گفت: در یکی از مهمترین این عملیات‌ها که با موفقیت نیز همراه بود مأموران پلیس آگاهی با هماهنگی مراجع قضایی به آدرس منزلی در یکی از خیابان‌های گرگان اعزام و موفق به دستگیری یکی از اعضاء این باند نیز شدند.

وی افزود: در بازرسی از منزل مورد نظر پسر بچه ربوده شده که بی حال و براثر شکنجه از دستان وی خون جاری بود، آزاد شد.

فرمانده انتظامی استان گلستان همچنین گفت: پس از رهاسازی نوجوان از چنگال آدم ربایان، موضوع به خانواده وی اطلاع و در یک فضای احساسی نوجوان ربوده شده تحویل خانواده‌اش شد. 

وی گفت: در بازرسی از متهمان که دارای سوابق متعدد ضرب و شتم و سرقت‌های به عنف در پرونده کیفری خود بودند دو قبضه سلاح و فشنگ مربوطه کشف شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها