امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21321
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 107
به گزارش فارس به نقل از مکگاسم، بر اساس این دستور، سیاست های حریم شخصی گوگل گیج کننده است و کاربران نمی‌توانند متوجه جزییات آن بشوند. این مساله بر ...

به گزارش فارس به نقل از مکگاسم، بر اساس این دستور، سیاست های حریم شخصی گوگل گیج کننده است و کاربران نمی‌توانند متوجه جزییات آن بشوند. این مساله بر نحوه استفاده کاربران از داده‌های خود در گوگل تاثیر منفی گذاشته و زمینه در اختیارگذاشته شدن آن به اشخاص و گروه های ثالث را فراهم می‌کند.

مقامات انگلیسی همچنین از اینکه سیاست‌های حریم شخصی گوگل با قوانین داخلی انگلیس در این زمینه سازگاری و مطابقت ندارد اظهار نگرانی شدید کرده اند. در این اخطاریه آمده است: ما معتقدیم که علیرغم به روزرسانی سیاست‌های حریم شخصی گوگل، اطلاعات کافی در اختیار کاربران خدمات گوگل در انگلیس گذاشته نمی‌شود تا آنها بتوانند در مورد نحوه استفاده از اطلاعات شخصیشان توسط گوگل دانش کافی به دست آورند.

پیش از این تعداد دیگری از کشورهای اروپایی از گوگل خواسته بودند تا سیاست‌های خود در زمینه حریم شخصی را شفاف کرده و آنان را در جریان جزییات بیشتری قرار دهد. هدف از این اقدام حفاظت از کشورهای عوض اتحادیه اروپا اعلام شده است. گوگل در واکنش به این نگرانی‌ها اعلام کرده از قوانین اتحادیه اروپا پیروی کرده و با مقامات مربوطه همکاری خواهد کرد.
انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار