امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۶:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21339
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 151
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، قاضی دادگاه شمال قاهره تصمیم گرفت که محاکمه مبارک، علاء و جمال ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، قاضی دادگاه شمال قاهره تصمیم گرفت که محاکمه مبارک، علاء و جمال و «حبیب العادلی» وزیر کشور دوره مبارک به اتهام قتل انقلابیون در جریان انقلاب 25 ژانویه به 17 آگوست(26 مرداد) موکول شود.

بر اساس این گزارش «فرید الدیب» رئیس هیئت دفاع مبارک در چهارمین جلسه محاکمه مبارک معروف به «محاکمه قرن»که در آکادمی پلیس برگزار شد، حضور نداشت.

صبح امروز شنبه محاکمه مبارک، علاء و جمال ، العادلی و 6 تن از معاونان وی به اتهام دست داشتن در قتل انقلابیون مصر و حیف و میل بیت‌المال، در آکادمی پلیس قاهره برگزار شد.

بر اساس این گزارش تدابیر امنیتی شدیدی برای تامین امنیت جلسه دادگاه اتخاذ شده و حدود 2500 افسر و نیروهای پلیس و بیش از 25 خودروی زرهی و نفربر برای این منظور در نظر گرفته شده بود.

نیروهای امنیتی تامین امنیت انتقال مبارک از بیمارستان زندان طره به محل برگزاری جلسه دادگاه و بر عکس و همچنین انتقال علاء و جمال و العادلی به دادگاه را بر عهده داشتند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها