امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2134
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۱
تعداد بازدید: 334
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از جنوب استان تهران سرلشکر مصطفی ایزدی ساعاتی پیش در مراسم تجدید میثاق فرماند‌هان سپاه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از جنوب استان تهران سرلشکر مصطفی ایزدی ساعاتی پیش در مراسم تجدید میثاق فرماند‌هان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با آرمان‌های والای امام خمینی (ره)‌ در مرقد مطهر بنیانگذاری جمهوری اسلامی ایران‌ دفاع مقدس را نمونه برجسته ایثارگری‌های رزمندگان اسلام و دلاورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دریادلان بسیجی دانست و گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس نسبت به سایر یگان‌ها بیشترین فرماندهان را در راه اسلام تقدیم کرد.

* دفاع مقدس گنجی است که باید از این ذخیره الهی استفاده کرد‌

سرلشکر ایزدی دفاع مقدس را گنج دانست و بر استفاده از این ذخیره الهی تأکید کرد و گفت: معنویت و عبادیت دو اصل مهم در سپاه انقلاب اسلامی است.

وی در ادامه تأکید امیرالمؤمنین (ع) به «صدق در عمل»‌ را مورد اشاره قرار داد و گفت: سپاه پاسداران مصداق بارز صداقت در عمل است و همواره فرمایشات حضرت علی (ع) را الگوی خود قرار داده است.

وی با اشاره به فرمایشات حضرت امیر (ع) در ارتباط با نحوه رسیدن به پیروزی افزود: حضرت علی (ع) می‌فرمایند «وقتی خدا صدق ما را دید بر دشمنان خواری فرود آورد و نصرت و پیروزی را نصیب ما کرد»

*صدق، اخلاق و اخلاص اساس سپاه است

سرلشکر ایزدی صدق، اخلاق و اخلاص را اساس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دانست و تأکید کرد: انقلاب اسلامی امور خود را براساس صدق و اخلاص پیش برده است و موفقیت‌های امروز نظام براساس صدق آن است و همانگونه که امام خمینی در ارتباط با نظام اسلامی فرمودند «وطن ما بصره و شام نیست، وطن ما اسلام است».

* جامعه‌ای در راستای تکامل بشری‌

معاون امور راهبردی و اشراف کلی فرمانده معظم کل قوا تصریح کرد: ما در انقلاب اسلامی راهی که امام خمینی (ره) ترسیم کردند و امام خامنه‌ای آن را تداوم بخشیدند به دنبال ایجاد جامعه‌ایی هستیم که بتواند شرایط تکامل بشری را فراهم بکند.

وی در ادامه انقلاب اسلامی را مقدمه‌ حاکمیت اسلام بر جهان با پرچمداری حضرت حجت (عج) دانست و گفت: امروز انقلاب اسلامی ایران به عنوان قدرت جهانی مطرح است و استکبار مسئله اساسی خود را ایران می‌داند.

* مبارزه ایران در مرزهای فلسطین

سرلشکر ایزدی تأکید کرد: در حالی که ما روزی در تهران با دشمنان می‌جنگیدیم امروز به فضل خدای رحمان در مرزهای فلسطین به نام ایران می‌جنگیم و همانگونه که رهبر معظم انقلاب تأکید داشتند «اگر استکبار جهانی تکان بخورد تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان می‌کنیم».

* ترس دشمنان از جبهه فرهنگی ایران‌

وی تأکید کرد: امروز دشمنان نظام از جبهه فرهنگی ما می‌ترسند چرا که ما همواره حرف نویی برای جامعه بشری داریم.

معاون امور راهبردی و اشراف کلی فرمانده معظم کل قوا در ادامه با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی براینکه امروز در شرایط بدر و خیبر هستیم، گفت: ما امروز در پیچ تاریخی قرار داریم و امروز، روز صبر و استقامت است و باید با توجه به این موارد در راستای مسیر تعالی انقلاب اسلامی ایران جلو برویم.

* نسخه اول ایران در عرصه‌های مختلف

سرلشکر ایزدی با تأکید بر اینکه امروز با توکل به خدا در عرصه‌های مختلف به صورت نسبی در دنیا نسخه اول را پیدا کرده‌ایم، گفت: باید با توکل به خدا این مسیر را ادامه داده و شرایط را مهیا کنیم، باید با توکل به خدا این مسیر را ادامه داده و شرایط را مهیا سازیم، باید احساس وظیفه کرده و در هر جایگاهی قرار داریم به شایستگی عمل کنیم.

وی با اشاره به عنوان سال جاری که با عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است، گفت: با توجه به شعار سال نیروهای مسلح در مسیر وظایف خود در راستای ایجاد امنیت و چارچوب وظایف خود انجام وظیفه کنند و سبب ارتقای شرایط باشند و مسیر را با بصیرت طی کنند.

* صدق و بصیرت لازمه پیشرفت و ارتقا است

معاون امور راهبردی و اشراف کلی فرمانده معظم کل قوا گفت: اگر می‌خواهیم مسیر را درست برویم باید صدق و بصیرت را سرلوحه خود قرار دهیم و در مسیر ولایت گام برداریم.

سرلشکر ایزدی در پایان ولایت را بزرگترین نعمت انقلاب اسلامی ایران برشمرد و تصریح کرد:‌ باید به سنت پیامبر (ص)‌ عمل کنیم و مطمئن باشیم که پیروزی از آن ما است و با بصیرت و پیروی از ولایت از خون شهدا پاسداری کرده و در مسیر هدایت و خیر دنیا و آخرت گام برداشته و با تدبیر سالی حماسی در عرصه سیاسی و اقتصادی داشته باشیم.
‌انتهای پیام/2462/ش40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها