امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۵:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2136
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۱
تعداد بازدید: 289
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه قم، دبیر جامعه اسلامی دانشجویان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه قم، دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه قم با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای حضور کاندیداهای انتخابات یازدهم ریاست جمهوری در این دانشگاه و سخنرانی در جمع دانشجویان اظهار داشت: تاکنون با اکثر نامزدهای ریاست جمهوری جهت حضور در دانشگاه قم صحبت شده و امیدواریم بتوانیم با شکل‌گیری این جلسات پرسش و پاسخ گامی در راستای افزایش آگاهی و ایجاد شور و نشاط سیاسی در دانشگاه برداریم.

محمدرضا آقاباقری از سخنرانی محسن رضایی در دانشگاه قم خبر داد و افزود: سلسله نشست‌های گفتمان یازدهم با محوریت پرسش و پاسخ دانشجویی از 27 فروردین ماه آغاز شده که نخستین نشست آن با حضور مهندس محصولی نماینده جبهه پایداری برگزار شد و برنامه دوم سوم اردیبهشت با حضور دکتر رضایی در تالار مفید این دانشگاه برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت ایجاد شور و نشاط سیاسی در دانشگاه‌ها در راستای تحقق حماسه سیاسی در انتخابات یازدهم تصریح کرد: خوشبختانه تشکل‌های دانشجویی در جریانات و تحرکات مختلف سیاسی و اجتماعی و فرهنگی کشور همواره حضور فعال و تاثیرگذار داشته‌اند و امیدواریم در آستانه این حماسه بزرگ در 24 خرداد ماه همه دانشجویان نسبت به تحقق شعار سال در دانشگاه‌ها همت کنند.

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه قم ادامه داد: در این راستا برنامه‌های نشست گفتمان یازدهم در هفته‌های آینده هم ادامه خواهد داشت و این تشکل دانشجویی همچون مجموعه‌های فعال دانشجویی دیگر در صدد حضور نامزدهای گروه‌ها و تشکل‌های مختلف سیاسی در این دانشگاه است.
انتهای پیام/2258/ح/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها