امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21360
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 197
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، میرعلائی که همراه با جعفر گودرزی مدیر اجرایی و مدیر روابط عمومی جشنواره با منیر‌ صفی‌الدین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، میرعلائی که همراه با جعفر گودرزی مدیر اجرایی و مدیر روابط عمومی جشنواره با منیر‌ صفی‌الدین دیدار کردند، با اشاره به حضور موثر یونیسف در دوره قبلی جشنواره بر ضرورت خدمت رسانی فرهنگی به کودکان دنیا تاکید کرد.
 
منیر صفی الدین نیز با ابراز خشنودی از دستاوردهای حضور یونیسف در دوره قبلی این جشنواره ابراز امیدواری کرد در جشنواره بیست و هفتم نیز خدمات فرهنگی متنوعی برای کودکان و نوجوانان ارائه شود.
 
منیر صفی الدین با تاکید بر تداوم حمایت این نهاد از جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان گفت: امیدوارم امسال با قدرت بیشتری در کنار شما باشیم چرا که معتقدم این جشنواره یکی از بهترین و مهم ترین جشنواره های فرهنگی کودک محور است که در ایران برگزار می شود. ما به همکاری با بنیاد سینمایی فارابی افتخار می کنیم، چرا که فارابی نقش مهمی در حمایت از کودکان ایرانی دارد. هم یونیسف و هم فارابی بر حمایت از حقوق کودکان متعهد هستند و این همسویی اهداف می تواند باعث تحقق حقوق همه کودکان ایرانی باشد.
 
سیداحمد میرعلایی در این دیدار با اعلام شعار بین المللی جشنواره امسال با مضمون "حمایت از حقوق کودکان درگیر جنگ در دنیا" به ضرورت اقدامات فرهنگی گسترده برای تربیت نسلهای آینده تاکید کرد و گفت: جشنواره امسال را به نام حضرت محمد (ص) پدر آسمانی کودکان دنیا مزین کرده ایم و امیدواریم به برکت تقدس یاد نبی اکرم (ص) جشنواره ای پررونق و شایسته برگزار کنیم. حضور یونیسف بی شک اعتبار و شکوهی دوچندان برای این جشنواره به همراه می آورد و امیدواریم فرصت همکاری گسترده فراهم شود.
 
منیر صفی الدین نیز با اشاره به شعار جشنواره گفت: مفهوم این شعار از حوزه های بسیار مهم و اولویتهای کلیدی فعالیتهای یونیسف است و امیدوارم دنیا به سمت صلح و پایان درگیریها برود، چرا که در این درگیریها کودکان بیش از همه آسیب می‌بینند.
 
صفی الدین افزود: در دوره گذشته جشنواره فعالیت کاروانهای فرهنگی بسیاری از کودکان محروم را تحت پوشش قرار داد که شایسته تقدیر است. یونیسف امسال با قدرت از این کاروانها حمایت می‌کند و امیدوارم نمایندگان ما نیز لااقل در چند سفر کاروانهای فرهنگی جشنواره را همراهی کنند.

شایان ذکر است در این نشست، مهتاب کرامتی سفیر حسن نیت یونیسف در ایران نیز حضور داشت.

بیست و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان پانزدهم تا نوزدهم مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد. 

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها