امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۷:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21367
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۳
تعداد بازدید: 79
مهدی دواتگری نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: ...

مهدی دواتگری نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: گزارش کمیته پیگیری حادثه 22 بهمن در قم در جلسه روز یک‌شنبه کمیسیون امنیت ملی مجلس قرائت خواهد شد و در صورت تصویب اعضای کمیسیون، این گزارش در صحن علنی مجلس نیز خوانده می‌شود.

وی ادامه داد: گزارش جامع در این باره یک ماه پیش آمده و به مقامات عالی‌رتبه کشور ارائه شده و چکیده این گزارش در جلسه هفته آینده کمیسیون قرائت می‌شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: اقدام صورت گرفته در 22 بهمن در قم حرکتی کاملا سازمان یافته بوده و عواملی از پشت پرده این حرکت را هدایت می‌کردند.

دواتگری تصریح کرد: هدف این گروه تنها رئیس مجلس نبود و آنها حتی برنامه‌هایی برای شخص رئیس‌جمهور نیز داشتند و خوارج تنها نامیست که می‌توان برای این گروه انتخاب کرد.

وی اظهار داشت: این اقدام کار گروه‌های خودسری بود که اگرچه سعی می‌کنند در ظاهر چهره موجهی از خود به نمایش بگذارند اما دست به اقداماتی می‌زنند که بر خلاف امنیت و وحدت ملی است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها