امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۰:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21378
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۳
تعداد بازدید: 290
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دوشنبه، شبکه اول تلویزیون دولتی تاجیکستان در نظر دارد در ماه مبارک رمضان برنامه‌های ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دوشنبه، شبکه اول تلویزیون دولتی تاجیکستان در نظر دارد در ماه مبارک رمضان برنامه‌های مخصوصی را به مناسبت این ماه تهیه و پخش کند.

به نقل از خبرگزاری «تاج‌نیوز»، «طاهر اسراریان» مدیر شعبه تنظیم برنامه‌های شبکه اول تاجیکستان گفت: قبل از فرارسیدن ماه مبارک رمضان به مسؤلین بخش فرهنگی شبکه سراسری این کشور سفارش داده شد که درباره فضیلت‌های انسانی برنامه‌های مختلفی را آماده و پخش کنند.

وی افزود: با توجه به شبانه‌روزی بودن برنامه‌ها و اینکه در ساعات 3-2 شب که مردم به خوردن سحری مشغول می‌شوند، وقت برای تماشای برنامه‌ها دارند که در این ساعت‌ها پخش برنامه‌های ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ایم و بزودی بینندگان از آن آگاه خواهند شد.

اسراریان همچنین اظهار داشت که در نظر گرفته شده این برنامه‌ها با حضور کارشناسان و متخصصان دینی و اعضای شورای علمای مرکز اسلامی تاجیکستان آماده و پخش شوند.

این مسئله در حالی است که سخنگوی مرکز اسلامی تاجیکستان از این تصمیم تلویزیون‌های دولتی اظهار بی‌اطلاعی کرده است.

پخش برنامه‌های رمضانی شبکه اول تلویزیون تاجیکستان که دارای مضمون دینی و اخلاقی می‌باشند به یک سنت تبدیل شده و تنها در مدت ماه مبارک رمضان پخش می‌شود.

با این وجود، سال گذشته  به دلایل نامعلومی شبکه اول تلویزیون تاجیکستان از پخش این برنامه‌ها خودداری کرد که این تصمیم بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها داشت.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها