امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۸:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21385
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۳
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدی‌نژاد عصر امروز (شنبه) در دیدار بهارت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدی‌نژاد عصر امروز (شنبه) در دیدار بهارت راج پودیان، سفیر جدید نپال در ایران با اشاره به نقش مهم این کشور در جنبش عدم تعهد تأکید کرد: جنبش عدم تعهد نقشه راه و عبور از بحران‌ها، ناامنی‌‌ها و رسیدن به جامعه‌ای عدالت محور و سرشار از صلح و آرامش است.

رییس جمهور با اشاره به روابط رو به رشد ایران و نپال اظهار امیدواری کرد؛ روابط دو کشور در دوره مسئولیت سفیر جدید نپال در تهران نسبت به گذشته توسعه و تعمیق بیشتری یابد.

بهارت راج پودیان سفیر جدید نپال نیز در این دیدار ضمن تقدیم استوارنامه خود به دکتر احمدی‌نژاد روابط دو کشور ایران و نپال را رو به گسترش دانست و گفت: کشور نپال برای توسعه مناسبات و همکاری‌های دو جانبه و بین‌المللی با جمهوری اسلامی ایران اهمیت زیادی قائل است.

وی همچنین با اشاره به برگزاری موفقیت‌آمیز اجلاس سران جنبش عدم تعهد، نقش جمهوری اسلامی ایران را در مناقشات منطقه‌ای و بین‌المللی بویژه در سازمان جنبش عدم تعهد مهم و اساسی ارزیابی کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها