امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۲:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21395
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۳
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز در بازار نقدی هر قطعه سکه تمام بهار طرح جدید با کاهش 40 هزار تومانی از ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز در بازار نقدی هر قطعه سکه تمام بهار طرح جدید با کاهش 40 هزار تومانی از یک میلیون و 132 هزار تومان به یک میلیون و 90 هزار تومان رسید؛ هر دلار آمریکا نیز در بازار غیر رسمی 3 هزار و 330 تومان قیمت‌گذاری شده است.

براساس این گزارش قراردادهای آتی سکه به تأثیر از کاهش قیمت دلار و سکه در بازار نقدی حداقل 30 هزار تومان کاهش پیدا کرد.

به گزارش فارس قرارداد آتی سکه طلا تحویل تیرماه در آخرین قیمت با 2.78 درصد کاهش به یک میلیون و 100 هزار تومان رسید؛ حجم قراردادهای این سررسید کمتر از 250 مورد بود.

براساس این گزارش قرارداد آتی سکه طلا تحویل مردادماه نیز با کاهش قیمت در آخرین معامله یک میلیون و 122 هزار تومان داد و ستد شد و حجم این قراردادها نزدیک به 830 مورد بود.

برهمین اساس سررسید شهریورماه نسبت به دیگر سررسید‌ها کاهش بیشتری داشت و یک میلیون و 142 هزار تومان داد و ستد شد اما حجم این قراردادها به نسبت به بیشتری به دو هزار و 733 مورد رسید.

یاد‌آور می‌شود، قرارداد سکه طلا تحویل تیرماه که از امروز بازگشایی شد با قیمت یک میلیون و 174 هزار تومان بازگشایی و در نهایت به یک میلیون و 169 هزار تومان رسید؛ در مجموع 807 قرارداد برای این سررسید به ثبت رسید.

براساس این گزارش وجه تضمین اولیه قراردادهای آتی نیز طبق مصوبه هیئت پذیرش به علاوه وجوه اضافی باقیمانده در نهایت 4 میلیون و 900 هزار تومان تعیین شد که پیش از این مجموعه وجه مورد نیاز برای معاملات آتی 5 میلیون و 50 هزار تومان بود بنابراین 150 هزار تومان دیگر از وجه تضمین کاسته شد.

همچنین امروز به دلیل اختلال در سیستم معاملات آتی بازار با 2 ساعت و نیم تأخیر باز شد و در نهایت زمانی برای انجام معاملات به خاطر این تأخیر اضافه و تمدید نشد.

انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها