امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۳:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21408
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۳
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قسمت اول فیلم اواسط سال گذشته میلادی به نمایش عمومی درآمد و با استقبال بالای تماشاگران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قسمت اول فیلم اواسط سال گذشته میلادی به نمایش عمومی درآمد و با استقبال بالای تماشاگران ایتالیایی روبرو شد.

نمایش عمومی «ماجراجویی‌های تادو جونز» در دیگر کشورهای اروپایی ـ به ویژه فرانسه، اسپانیا، آلمان و انگلستان ـ هم با موفقیت همراه بود.

شرکت فیلم سازی ودوی اسکور مدیا که تهیه‌کنندگان این کمدی اکشن ماجراجویانه خانوادگی است،می گوید قسمت دوم آن را برای نمایش عمومی در سال 2014 آماده خواهد کرد.
«ماجراجویی‌های تادو جونز» با هزینه تولید 5 میلیون یورویی ( حدود 7 میلیون دلار) تهیه شد و در ایتالیا نزدیک 10 میلیون یورو فروش کرد.

انریک گاتو کارگردان و نویسنده فیلم‌نامه نسخه اصلی این روزها مشغول نگارش فیلم‌نامه قسمت دوم آن و انجام کار طراحی کاراکترهای آن است.

هنوز خط اصلی قصه دومین قسمت فیلم فاش نشده، ولی به احتمال زیاد تادو جونز کاراکتر اصلی قصه وارد یک سری ماجراجویی اکشن و هیجان‌انگیز تازه خواهد شد.

در قصه قسمت اول، تادو جونز به عنوان جوانی ماجراجو معرفی شد که علاقه بسیار زیادی به حفاری و کشف آثار باستانی و اشیاء عتیقه دارد.

این علاقه او را به یک کشور آمریکای جنوبی می‌کشاند و در این محل است که او با پروفسور هامبرت و دختر او سارا آشنا می‌شود.آنها به مبارزه با یک گروه از باندهای مافیایی قاچاق اشیاء عتیقه می‌پردازند.
به نوشته سایت آی‌ام دی‌بی، منتقدان سینمایی هم مثل تماشاگران ایتالیایی این انیمیشن کامپیوتری را پسندیدند و در عین حال، به شباهت‌های قصه آن با مجموعه فیلم «ایندیانا جونز» اشاره کردند.

صنعت انیمیشن سازی ایتالیا بر خلاف صنعت انیمیشن‌سازی فرانسه، یک صنعت قوی نیست و در ایتالیا تعداد زیادی فیلم انیمیشن تهیه نمی‌شود.

اهل فن امید دارند موفقیت مالی و انتقادی «ماجراجویی‌های تادوجونز» باعث رونق تولید فیلم‌های انیمیشن در این کشور بزرگ اروپایی شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار