امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۰۶:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21412
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۳
تعداد بازدید: 186
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قبل از این گفته می‌شد «پارک ژوراسیک 4» قرار است با یک قصه تازه به احیای این مجموعه فیلم قدیمی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قبل از این گفته می‌شد «پارک ژوراسیک 4» قرار است با یک قصه تازه به احیای این مجموعه فیلم قدیمی و موفق سینما بپردازد.

کالین  ترورو که برای کارگردانی چهارمین قسمت این مجموعه فیلم اکشن و دلهره‌آور انتخاب شده، در یک مصاحبه حرف‌های تازه‌ای را در رابطه با آن مطرح کرده است.

رسانه‌های گروهی می‌نویسند صحبت‌های ترورو، نقطه پایانی بر شایعات و حرف و حدیث‌هایی است که طی چند ماه اخیر در رابطه با «پارک ژوراسیک 4» مطرح شده بود.

به نوشته سایت اینترنتی مووی وب، ترورو گفته است که استیون اسپیلبرگ کارگردان دو قسمت اول و دوم این مجموعه فیلم، به عنوان مدیر تولید با قسمت چهارم آن همکاری خواهد داشت.

به گفته ترورو: «خیلی خوب و هیجان انگیز است که گروه ما این فیلم ساز را در کنار خود دارد. او خالق اصلی «پارک ژوراسیک» است و چند دهه با این پروژه زندگی کرده است. اسپیلبرگ بهتر از هر کس دیگری، زبان این قصه و فیلم را می‌فهمد و می‌داند که چگونه باید قصه آن را گسترش داد و به جلو برد. به کمک او روح تازه‌ای به این قصه قدیمی می‌دهیم.»

در عین حال، این فیلم‌ساز در پاسخ به سؤالی درباره احیای قصه فیلم در قسمت چهارم، این موضوع را رد کرد و گفت فیلم او به احیای قصه این مجموعه فیلم نمی‌پردازد.

او در این رابطه می‌گوید: «ما نمی‌خواهیم یک قصه و حال و هوای تازه خلق کنیم. برعکس، هدف ما ستایش و تقدیر از کارهایی است که تا قبل از ما انجام شده است. همه ما می‌دانیم که چند نسل با فیلم‌های «پارک ژوراسیک» زندگی کرده‌اند و نمی خواهیم کاری را انجام دهیم که باعث ناامیدی و نارضایتی آن‌ها شویم.»

مدتی قبل اعلام شد« پارک ژوراسیک 4»برای نمایش عمومی در ایام فصل تابستان سال 2015 آماده خواهد شد و قصه آن در همان مکانی اتفاق می‌افتد که قصه نسخه اریژینال در آن رخ داد.

این بار پارک ژوراسیک در جزیره آیسیا تابلار تبدیل به یک پارک تفریحی شده و سالانه میلیون‌ها بازدید کننده دارد. اما وقوع یک اتفاق، باعث می‌شود دوباره سر و کله دایناسورهای خطرناک ماقبل تاریخ در این پارک پیدا شود و جان توریست‌ها و بازدید کنندگان را به خطر بیندازد.

قصه قسمت چهارم حدود بیست سال پس از پایان قصه نسخه اصلی آن اتفاق می‌افتد.

انتهای پیام/ ا
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها