امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۸:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21413
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۳
تعداد بازدید: 191
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الحیات، گروه‌های ملی و اسلامی فلسطین در نوار غزه در بیانیه‌ای که پس از نشست این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الحیات، گروه‌های ملی و اسلامی فلسطین در نوار غزه در بیانیه‌ای که پس از نشست این گروه‌ها در مقر جبهه عربی-فلسطینی برگزار شد، با اشاره به تعطیلی گذرگاه مرزی رفح و تونل‌ها اعلام کردند: نوار غزه از یک بحرانی رنج می‌برد که در صورت تداوم این وضعیت، تشدید خواهد شد.

در این نشست اوضاع و حوادث مصر مورد بررسی قرار گرفت و گروه‌های فلسطینی بر تمایل شدید خود برای حفظ ثبات، امنیت، سلامت و وحدت ملت مصر و خاک ملی آن تاکید کرده و خواستار استفاده از همه ابزارهای دموکراتیک برای مدیریت اختلافات داخلی و جلوگیری از ریخته شدن خون مصری‌ها شدند.

در این بیانیه آمده است که ملت فلسطین از همه گزینه‌های ملت مصر همانند گزینه‌های ملت‌های عربی حمایت کرده و در اختلافات و کشمکش‌های سیاسی داخلی مصر بی‌طرف است.

گروه‌های فلسطینی همچنین اوضاع داخلی فلسطین بویژه بخش مربوط به پایان دادن به دودستگی و احیای وحدت ملی را مورد بررسی قرار دادند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها