امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۷:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21415
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۳
تعداد بازدید: 215
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «مارک میسون» کارشناس سیاسی در گفت‌وگو با شبکه خبری «پرس‌تی‌وی» گفت: کارتل رسانه‌ای در آمریکا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «مارک میسون» کارشناس سیاسی در گفت‌وگو با شبکه خبری «پرس‌تی‌وی» گفت: کارتل رسانه‌ای در آمریکا در تلاش برای سرپوش گذاشتن بر اقدامات غیرقانونی دولت و نادیده گرفتن خواسته‌های مردمی است.

وی افزود: ما یک دستگاه افسانه ساز نفوذ ناپذیر در واشنگتن داریم، دستگاه پروپاگاندایی که مالک و کنترل کننده جریان رسانه است.

این کارشناس با انتقاد شدید از فساد شایع در رسانه‌های آمریکا گفت: آنها موضوعات ریشه‌ای را پوشش نمی‌دهند. آنها موضوعات مربوط به نقض قانون اساسی توسط رئیس جمهور آمریکا را پوشش نمی‌دهند.

وی افزود: در حالی که جنبش‌های ریشه‌ای فراوانی در آمریکا برخواسته است اما جریان عمومی رسانه چشمان خود به این تحولات را بسته است.

مارک میسون با اشاره به استراتژی رسانه‌ای آمریکا در پوشش اخبار مربوط به ادوارد اسنودن گفت: رسانه‌های آمریکا اوضاع را به گونه‌ای ترسیم کرده‌اند گویی وی یک جنایتکار است این در حالی است که بر اساس شاخصه‌های آزادی مدنی در آمریکا وی یک قهرمان است.

اسنودن یکی از کارمندان سابق سازمان جاسوسی سیا است که اطلاعات محرمانه درباره جاسوسی دولت آمریکا از شهروندانش را فاش کرد.

این رسوایی زمانی ابعاد گسترده‌ای پیدا کرد که اسنودن فعالیت‌های جاسوسی آمریکا از کشورهای دوست را نیز برملا ساخت.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار