امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۶:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21416
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۳
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، یک کشیش کلیسای «المساعید» در شمال سینا در اثر اصابت گلوله افراد مسلح ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، یک کشیش کلیسای «المساعید» در شمال سینا در اثر اصابت گلوله افراد مسلح ناشناس در شمال سینا کشته و یک افسر پلیس نیز به ضرب گلوله افراد مسلح در شهر العریش زخمی شد.

یک منبع حقوقی و یک منبع محلی در شمال سینا گفت که افراد مسلح نقاب‌دار که سوار بر یک خودروی شاسی بلند بودند به سمت «مینا شاروبیم» کشیش کلیسای المساعید در استان شمال سینا که در حال عبور از بازاری در این شهر بود، شلیک کردند که وی در این حمله زخمی شد و به بیمارستان عمومی العریش منتقل شد اما در بیمارستان گذشت.

به گفته این منبع، افراد مسلح نقاب‌دار همچنین به سمت یک افسر پلیس در جاده‌ای در شهر العریش تیراندازی کردند که منجر به زخمی شدن وی شد.

بر پایه این گزارش بالگردهای نیروی هوایی مصر در آسمان استان شمال سینا به پرواز درآمدند تا وضعیت امنیتی این منطقه پس از حمله مسلحانه به یک پایگاه امنیتی را زیر نظر بگیرند.

پرواز بالگردها در آسمان شهرهای العریش، شیخ زوید و رفح برای دومین روز متوالی به منظور اطلاع یافتن از اوضاع امنیتی ادامه دارد و این در حالی است که نیروهای امنیتی مصر حضور خود در نقاط امنیتی در منطقه الماسوره، الصفا، و المزرعه را تقویت کرده‌اند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها