امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21419
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۳
تعداد بازدید: 180
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، حزب آزادی و سازندگی شاخه سیاسی جماعت اخوان‌المسلمین در لیبی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، حزب آزادی و سازندگی شاخه سیاسی جماعت اخوان‌المسلمین در لیبی در بیانیه‌ای فعالیت خود در پارلمان و دولت را تعلیق و تاکید کرد که نمایندگان این حزب در پارلمان و دولت مستقل از این حزب هستند.

«محمد صوان» رئیس حزب مذکور در این بیانیه تاکید کرد که تصمیم این حزب برای تعلیق فعالیت خود تاکیدی بر نقش پارلمان و پایبندی به آن برای رساندن کشور به ساحل امن است.

وی اشاره کرد که این حزب مسائل مربوط به مشارکت احزاب در روند سیاسی در این شرایط حساس بدون وجود قانون اساسی را درک می‌کند و تصمیم این حزب نیز برای رعایت کردن حساسیت این مرحله و حفظ ثبات و صلح اجتماعی و برچیدن آتش هر گونه بحرانی است که وحدت کشور را تهدید می‌کند.

ائتلاف گروه‌های ملی که بزرگ‌ترین فراکسیون در پارلمان لیبی را تشکیل داده‌اند، پنج‌شنبه گذشته تعلیق مشارکت خود در فعالیت‌های پارلمان به استثنای اجرای قانون انتخابات کمیته 60 مسئول تدوین قانون اساسی جدید کشور را اعلام کرد.

این ائتلاف افزود که تمامی مصوبات پارلمان غیرقانونی است زیرا حد نصاب قانونی برای آن تکمیل نشده بود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها