امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۰:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21420
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۳
تعداد بازدید: 163
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، دنیس گولدبرگ از فعالان ضد تبعیض نژادی و از دوستان نزدیک ماندلا که به تازگی به ملاقات وی در بیمارستان رفته ...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، دنیس گولدبرگ از فعالان ضد تبعیض نژادی و از دوستان نزدیک ماندلا که به تازگی به ملاقات وی در بیمارستان رفته است، گفت: موضوع جدا کردن دستگاه‌های تنفس متصل به ماندلا که وی را زنده نگاه داشته است مطرح بود اما  پزشکان تاکید می‌کنند تا زمانی که نارسایی در کارکرد اعضای بدن ماندلا ایجاد نشده است محال است که این دستگاه‌های تنفسی از وی جدا شود.

وی افزود: پزشکان ماندلا همچنان امیدوار به بهبود حال وی و شفای کاملش از بیماری هستند.

بر اساس سندی قضایی که پنجشنبه گذشته فاش شد خانواده ماندلا تصمیم دارند با توجه به اینکه ماندلا در کما به سر می‌برد و از هیچ سطح هوشیاری برخوردار نیست به پزشکان اجازه بدهند که دستگاه‌های تنفس مصنوعی را از وی جدا کنند.

ماندلا 94 ساله و حائز جایزه صلح نوبل در سال 1993 میلادی از چهار هفته پیش به دلیل ابتلا به عفونت شدید ریوی در بیمارستانی در پریتوریا بستری است.

از آن زمان حال ماندلا وخیم اما باثبات توصیف شده است اما ریاست جمهوری ماندلا بر خلاف آنچه که در سند قضایی فاش شده آمده بود اخبار حاکی از اینکه ماندلا در کما به سر می برد رد کرده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار