امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۵:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21423
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۳
تعداد بازدید: 199
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، حزب ملی گرای الامه سودان به رهبری صادق المهدی قرار است کمپینی را برای جمع آوری امضاهایی با ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، حزب ملی گرای الامه سودان به رهبری صادق المهدی قرار است کمپینی را برای جمع آوری امضاهایی با هدف سرنگونی نظام عمر البشیر، رئیس جمهور این کشور راه اندازی کند.

عبدالجلیل پاشا یکی از رهبران حزب الامه به روزنامه الاخبار چاپ امروز در خارطوم گفت که این حزب فردا یکشنبه کمپین یک میلیون امضا برای سرنگونی نظام سودان را به راه خواهد انداخت.

وی تاکید کرد که این امر در پی دستور صادق المهدی رهبر حزب الامه صورت می گیرد که نظام خارطوم را به پذیرش راه حل سیاسی جامع دعوت کرده و در غیر این صورت خواستار برگزاری تحصن ها و امضاهای میلیونی برای سرنگونی نظام شده است.

عبدالرحمن صالح از اعضای حزب و هواداران آن خواست در مراسم راه اندازی این کمپین که با حضور صادق المهدی در مقر حزب الامه در ام درمان در حومه خارطوم برگزار می شود شرکت کنند.

صادق المهدی هفته گذشته در جمع گسترده ای از هواداران خود از عمر البشیر، رئیس جمهور سودان خواست که کناره گیری کند.

وی اعلام کرد که یادداشتی موسوم به یادداشت آزادسازی را با امضای یک میلیون نفر آماده می کند و تحصن ها و اعتراضاتی را برای سرنگونی نظام ساماندهی خواهد کرد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار