امروز : جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 24
۰۶:۵۷
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2143
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۱
تعداد بازدید: 211
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از «سنا»، صحرایی اصلی‌ترین عامل افزایش متغیرهای بازار را در سه گروه پالایشگاهی، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از «سنا»، صحرایی اصلی‌ترین عامل افزایش متغیرهای بازار را در سه گروه پالایشگاهی، شرکت‌های معدنی و سیمان عنوان کرد و اظهاردشت: رفع برخی ابهامات در صورت‌های مالی شرکت‌ها، برآورده شدن انتظارات فعالان بازار از سودآوری شرکت‌های حاضر در بازار در مقایسه با سایر بازارها، موجب شد، تا شاخص و ارزش بازار در معاملات امروز رشد قابل توجهی داشته باشند.

وی افزود: اخبار مربوط به افزایش نرخ بهره مالکانه در بودجه سال جاری در روزهای پایانی سال گذشته بر روی معاملات شرکت‌های معدنی اثر گذاشته بود که با انتشار اخبار سیاست‌گذاری جدید مجلس در خصوص تعدیل نرخ بهره مالکانه و نگاه بلند مدت به این مقوله از طرف فعالان بازار مثبت تلفی شد و شاخص شرکت‌های معدنی را افزایش داد.

معاون شرکت بورس همچنین در خصوص معاملات گروه سیمانی اظهار داشت: شرکت‌های این گروه با اعلام افزایش نرخ فروش سیمان و در نتیجه سودآوری این شرکت‌ها، مورد اقبال سهامداران قرار گرفته‌اند.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار