امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۰:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21432
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۴۵
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سه روز پس از برکناری «محمد مرسی» از ریاست‌جمهوری مصر، بالاخره یک وزیر کابینه رژیم‌صهیونیستی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سه روز پس از برکناری «محمد مرسی» از ریاست‌جمهوری مصر، بالاخره یک وزیر کابینه رژیم‌صهیونیستی به این تحولات واکنش نشان داد و برقرار ارتباط با ارتش مصر را خواستار شد. «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی به کابینه خود دستور داده بود در فعلا در برابر تحولات مصر سکوت کنند.

«اسحاق آحارونویچ» وزیر امنیت عمومی اسرائیل که در کنفرانسی در «بئر سبع» صحبت می‌کرد، با بیان اینکه اسرائیل رابطه خوبی با دولت «محمد مرسی» داشت، گفت اسرائیل باید با ارتش مصر ارتباط برقرار کند.

وی در این صحبت‌ها مدعی شده است که سقوط دولت «محمد مرسی» ضربه‌ای است به گروه حماس که در یک سال گذشته مورد حمایت دولت مصر بود.

پیش از این «گابی اشکنازی» رئیس اسبق ستاد مشترک ارتش رژیم‌صهیونیستی گفته بود سقوط مرسی فعلا خطری را متوجه اسرائیل نمی‌کند، چراکه ارتش مصر آنقدر در داخل این کشور گرفتاری دارد، که وقتی برای پرداختن به موضوعات خارجی ندارد.

«محمد مرسی» رئیس‌جمهور مصر روز چهارشنبه در پی اعتراضات مردم که به دعوت جنبش موسوم به «تمرد» انجام گرفته بود، و با مداخله ارتش، از قدرت کنار گذاشته شد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها