امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۱:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21495
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۲
تعداد بازدید: 86
مرتضی سجادیان مدیرمسئول سابق روزنامه کارگزاران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص ویژگی‌های کابینه ...

مرتضی سجادیان مدیرمسئول سابق روزنامه کارگزاران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص ویژگی‌های کابینه دولت روحانی اظهار داشت: از یک مسئله نباید به راحتی عبور کنیم و آن این است که قطعا آقای روحانی اندیشه خاص خود را دارد و این طور نیست که فقط به یک بعد از ابعاد اشخاصی که می‌خواهد در کابینه از آنها استفاده کند، توجه کند.

وی افزود: تخصص و فراجناحی بودن وزرای یک کابینه مهم است ولی این افراد باید هماهنگ و همراه با رئیس‌جمهور باشند در غیر این صورت ضرر آنها بیشتر خواهد بود.

سجادیان در ادامه با بیان اینکه شعار روحانی این بوده که تخصص را فدای حزب و جناح افراد نمی‌کند، گفت: رئیس‌جمهور منتخب همانطور که در شعارهایش گفته تعهد، تخصص، کارآمدی و زرنگ و چابک بودن در امور سیاسی و اداری را مدنظر گرفته و قطعا به آن توجه خواهد کرد.

مدیرمسئول سابق روزنامه کارگزاران تاکید کرد: حال اگر این فرد در جناح و حزب وابسته به آقای روحانی و حزب‌های نزدیک به او باشد از او استفاده خواهد کرد اما اگر پیدا نشود و فردی بهتر از آنها در جناح دیگری باشد، مطمئنا آقای روحانی از آن فرد در کابینه خود استفاده خواهد کرد.

سجادیان در پایان خاطرنشان کرد: به عقیده بنده تدبیر، تخصص، تعهد و همراهی خصوصیاتی است که در دولت روحانی جای خود را پیدا می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها