امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21498
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۲
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، حجت‌الاسلام علی توکلی صبح امروز در همایش سراسری روسای حوزه‌های قضائی و دادستان‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، حجت‌الاسلام علی توکلی صبح امروز در همایش سراسری روسای حوزه‌های قضائی و دادستان‌های استان کرمان اظهار داشت: نباید از پست‌، مقام و مسئولیت برای خود شخصیت ساخت، بلکه باید با مشی و منش خود که همان شخصیت حقیقی است‌، شخصیت حقوقی را نیز کاربردی‌تر کرد.

وی مشی و منش افراد را عامل ماندگاری ذکر کرد و افزود: مدیر و مسئولی می‌تواند موفق عمل کند که بتواند از شخصیت حقیقی خود به نحو احسن بهره ببرد‌.

توکلی تصریح کرد‌: در صورتی شخصیت حقیقی موفق است که در عین محبوبیت‌، مقتدر هم باشد و در عین آرامش بخشی وظیفه قانونی را نیز به خوبی ایفا کند.

وی ابراز داشت: تبلور شخصیت حقیقی مشی و منش افراد است و چنانچه پرورش یافته باشد، می‌تواند بسیار منشأ اثر و برکت واقع شود. 

این مقام قضایی از پرداختن به معنویات‌، قرائت قرآن و مطالعه نکات اخلاقی و تربیتی به عنوان صیقل روح یاد کرد و عنوان داشت‌: قضات چنانچه در روزمرگی کار سخت و خشک قضائی محدود شده و از معنویات غافل شوند به نتیجه چندان مطلوبی نمی‌رسند.

توکلی خاطرنشان کرد: همه باید در پست و مسئولیت خود به گونه‌ای عمل کنند که چنانچه آن پست و مدیریت را ترک کردند‌، شخصیت حقیقی آنها آثار خود را ‌به جای گذاشته باشد.

رئیس کل دادگستری استان کرمان بر نظم اداری تاکید کرد و گفت‌: همه ما در هر جا که شاغل هستیم، مستخدم دولت محسوب می‌شویم و باید طبق ضوابط و در چارچوب مشخص به مردم خدمت ارائه کنیم.
انتهای پیام/2446/س30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها