امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۸:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21506
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۲
تعداد بازدید: 77
به گزارش فارس به نقل از تک نیوز ورلد، این شکایت از سوی سناتور جمهوری خواه ایالت تگزاس به نام جو بارتون تنظیم شده است. وی می گوید من از پاسخی که ...

به گزارش فارس به نقل از تک نیوز ورلد، این شکایت از سوی سناتور جمهوری خواه ایالت تگزاس به نام جو بارتون تنظیم شده است.

وی می گوید من از پاسخی که گوگل به نامه ماه می ما داد ناامید شدم. این شرکت به برخی سوالات ما به طور کامل پاسخ نداد و به برخی از آنها هم اصلاٌ پاسخ نداده است.

به گفته وی، با استفاده از عینک گوگل نحوه تعامل و تبادل اطلاعات از سوی مردم با یکدیگر تغییر می کند. فناوری هایی از این دست هنجارهای اجتماعی را تغییر می دهند و ما معتقدیم بسیار مهم است که از حقوق مردم محافظت کنیم و حریم شخصی آنها در حین استفاده از این وسیله محفوظ بماند.

گوگل هنوز در برابر این شکایت واکنشی از خود نشان نداده است. این شرکت از طریق عینک دیجیتالی خود می تواند اطلاعات زیادی را در مورد کاربرانش جمع آوری کند و هنوز مشخص نیست کاربران چگونه می توانند جلوی این سوءاستفاده را گرفته و مانع از ارسال اطلاعات شخصی خود برای این شرکت شوند.

با توجه به قابلیت عکاسی و فیلم برداری این عینک مردمی که در اطراف کاربران این عینک حضور دارند هم از دست مزاحمت ها و فیلم برداری های مخفیانه آنها در امان نخواهند بود. انتظار می رود عرضه عمومی این عینک به سال آینده موکول شود.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها