امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۲:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21509
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۲
تعداد بازدید: 117
به گزارش فارس به نقل از آی تی ورلد، گروهی از مشاوران اتحادیه اروپا که به تازگی وارد واشنگتن شده‌اند قصد دارند در مورد نحوه استفاده آمریکا از اطلاعاتی ...

به گزارش فارس به نقل از آی تی ورلد، گروهی از مشاوران اتحادیه اروپا که به تازگی وارد واشنگتن شده‌اند قصد دارند در مورد نحوه استفاده آمریکا از اطلاعاتی که از طرف اروپایی‌ها دریافت می‌کند با این کشور مذاکره کنند.

آنها مامور هستند تا سرنوشت اطلاعاتی که در قالب دو برنامه بررسی سوابق مسافران موسوم به  Passenger Name Record (PNR و همین طور برنامه ردگیری مالی تروریسم یا Terrorist Finance Tracking Programme TFTP) در اختیار کاخ سفید گذارده‌اند، به دقت کنترل کنند.

پارلمان اروپا هفته گذشته با 483 رای موافق در برابر 98 رای مخالف و همین طور 65 رای ممتنع با تعلیق اجرای دو برنامه یاد شده پس از افشای جاسوسی آژانس امنیت ملی آمریکا از کاربران اینترنت در داخل و خارج از این کشور موافقت کرده بود.

قبلا قرار بود مقامات آمریکایی داده‌های جمع آوری شده در اروپا در قالب این دو برنامه را برای شناسایی تروریست ها، محل جمع آوری تسلیحات آنان و جلوگیری از ورود آنان به کشور خود به کار بگیرند. در صورت ارائه گزارشی منفی در این مورد از سوی مشاوران اتحادیه اروپا همکاری های مذکور کاملا متوقف می شود.
انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار