امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 21525
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۲
تعداد بازدید: 93
به گزارش فارس(باشگاه توانا)، سیدمهدی امینی معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار داشت: بنا به درخواست ایثارگران و آزادگان در اجرای ...

به گزارش فارس(باشگاه توانا)، سیدمهدی امینی معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار داشت: بنا به درخواست ایثارگران و آزادگان در اجرای قانون پرداخت مطالبات ایثارگران موضوع قانون بودجه 91 بند 2- 3- 24 و 1- 3- 24 مبنی بر واگذاری مطالبات از طریق سهام، برخی از ایثارگران اعتراض داشته و خواستار دریافت مطالبات خود به صورت نقدی بودند؛ لذا بر این اساس پرداخت مطالبات ایثارگران طبق سهام واگذاری از سوی سازمان خصوصی‌سازی بین ایثارگران واجد شرایط توزیع خواهد شد.

وی ادامه داد: از طرف دیگر چون سهام متعلق به ایثارگران واجد شرایط است لذا بنیاد موظف است سهام مربوطه را به آنان تحویل دهد و اگر ایثارگران بخواهند که بنیاد سهام آنان را بفروشد، باید به بنیاد وکالت دهند تا نسبت به فروش سهام آنها به قیمت واگذاری از سوی سازمان خصوصی سازی با احتساب 20 درصد سود سالانه پس از گذشت شش ماه اقدام و تسویه شود.

معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران بیان داشت: پس از مذاکره انجام شده مقرر شد که این موضوع از طریق مجاری قانونی پیگیری شود تا پس از اصلاح قانون نسبت به پرداخت نقدی به ایثارگران واجد شرائط اقدام شود.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها